HAKKIMIZDA

Awom İç Mimarlık

1995 yılından bu yana ofis donanımı, çalışma ve oturma grupları satışı yapmaktadır. Çok kısa bir süre içerisinde konumunda göz ardı edilemeyecek bir ilerleyiş kaydederek 1998 yılında modern makinelerden oluşan, müşterilerine her türlü gereksinime yanıt verebilecek kapasitede bir tesis kurarak üretime geçmiş ve ürün yelpazesini büyük ölçüde genişletmiştir. Firmamız ofis mobilyası, mutfak tasarımı ve özel dekorasyonlarda proje aşamasından anahtar teslimine kadar ilkeli, modern, işlevsel ve kaliteli bir üretim yaparak müşteri memnuniyetini ilk planda tutmaktadır. Prensiplerimize bağlı, kaliteli, güvenilir bir anlayış içerisinde çalışmamız hem bizleri hem de sizleri memnun etmiş ve portföyümüzün hızla genişlemesine neden olmuştur. Müşteri portföyümüzde Türkiye'de ve yurt dışında bir çok önde gelen firmanın yer alması bunun göstergesidir. Banka, finans kuruluşları, hastane, okul, askeri birlikler, oteller, turistik tesisler, spor salonları, çoklu siteler, özel stantlar, sinema ve tiyatrolar, alışveriş merkezleri, showroom ve mağaza dizaynları yaptığımız uygulama alanlarından bazılarıdır. İsteklerinizi maksimum ölçüde karşılayabilmek için geniş alternatifler ve bir çok renk seçeneği sunmaktayız.

Biliyoruz ki ofis tasarımınız çalışmalarınızda performansınızı ve iyi işler çıkarmanızı etkileyen önemli bir etkendir.İhtiyacınız ister bir masa, isterse bir yönetim dizaynı olsun hayallerinizi gerçekleştirmek için Awom ile mucizelere ihtiyacınız kalmayacak.


Geçmişten Günümüze AWOM

1995 yılında günümüze AWOM kısaca neler yapmıştır. Kendini İç Mimarlık başta olmak üzere mobilya, inşaat, proje tasarımı ile sektörde hangi işlere imzasını atmıştır...

1995

İçerik Eklenecektir.

1995 - 2000

İçerik Eklenecektir.

2000 - 2005

İçerik Eklenecektir.

2005 - 2010

İçerik Eklenecektir.

2010 - 2015

İçerik Eklenecektir.


Çalıştığımız Markalar